Cvičení pro kondici a zdraví, cvičení zaměřené na hluboký stabilizační systém

Posílit, ale také dokonale protáhnout tělo, povzbudit mysl a načerpat energii.

Pilatesova metoda nejen pro rehabilitaci,

kompenzační cvičení

Jedním z nejúčinnějších fitness programů je spojení klasického, fyzioterapetického, strečingového cvičení a prvků jógy, , řazené do kategorie body & mind, které zdokonalí a zpevní "choulostivé partie" nejen střední části těla. Rozvíjí stabilitu, zvětšuje fyzickou sílu, flexibilitu a koordinaci. Je vynikající  prevencí a podpůrné řešení pro nemoci pohybového aparátu, degenerativních chorob,  v léčbě neplodnosti a gynekologických onemocnění. Vytváří základ pro správné držení těla  a jeho nápravu, odstraní bolesti zad. Má pozitivní vliv na psychiku 

Závěr lekce je věnován technice k dosažení celkového tělesného a duševního uvolnění relaxace

SM systém Mudr. Smíška

Aktivní cvičení se speciálním elastickým lanem vhodné jako prevence a podpůrné řešení pro poruchy velkých kloubů, proti bolesti páteře bederní, hrudní a krční, akutní výhřez ploténky a skoliózy. Pro posílení ochablých a uvolnění přetížených svalů. Mimořádně účinný program pro řešení nemocí a prevenci celého pohybového aparátu.  

Cvičení L. Mojžíšové

Sestava jednoduchých cviků, která zlepšuje dynamiku celé páteře, její odblokování včetně kostrče, odstraní bolesti zad. Posílíte svalové skupiny celého trupu, pomáhá ženám s problémy nejen neplodnosti a gynekologických onemocnění. Zpevníte bříško, stehna, zadek i prsa.

O vhodnosti cvičení se poraďte s Vaším ošetřujícím lékařem!

UPOZORNĚNÍ: 

Někteří zaměstnavatelé kondiční cvičení svým zaměstnancům proplácejí. V rámci rehabilitačních a pohybových aktivit poskytují svým klientům příspěvky také některé zdravotní pojišťovny.