Cvičení pro zdraví, radost a kondici, cvičení zaměřené na hluboký stabilizační systém

Posílit, ale také dokonale protáhnout tělo, povzbudit mysl a načerpat energii.

Pilatesova metoda nejen pro rehabilitaci

Pilatesova metoda je jedním z nejúčinnějších fitness programů, spojení klasického, fyzioterapeutického, strečingového cvičení a prvků jógy, řazené do kategorie body & mind, které zdokonalí a zpevní "choulostivé partie" nejen střední části těla. Rozvíjí stabilitu, zvětšuje fyzickou sílu, flexibilitu a koordinaci. Je vynikající  prevencí a podpůrné řešení pro nemoci pohybového aparátu, degenerativních chorob,  v léčbě neplodnosti a gynekologických onemocnění posílením svalů pánevního dna

Vytváří základ pro správné držení těla  a jeho nápravu, odstraní bolesti zad. Má pozitivní vliv na psychiku.

SM systém Mudr. Smíška

Aktivní cvičení se speciálním elastickým lanem vhodné jako prevence vzniku chabého držení těla, skoliózy, svalové balance - posílení ochablých a uvolnění přetížených svalů, degenerace páteře a podpůrné řešení pro poruchy velkých kloubů, proti bolesti páteře bederní, hrudní a krční, akutní výhřez ploténky. Mimořádně účinný program pro regeneraci  celého pohybového aparátu.  

Cvičení L. Mojžíšové

Sestava jednoduchých cviků, která zlepšuje dynamiku celé páteře, její odblokování včetně kostrče, odstraní bolesti zad. Posílíte svalové skupiny celého trupu, pomáhá ženám s problémy nejen neplodnosti a gynekologických onemocnění. Zpevníte bříško, stehna, zadek i prsa.

O vhodnosti cvičení se poraďte s Vaším ošetřujícím lékařem!

UPOZORNĚNÍ: 

Někteří zaměstnavatelé kondiční cvičení svým zaměstnancům proplácejí. V rámci rehabilitačních a pohybových aktivit poskytují svým klientům příspěvky také některé zdravotní pojišťovny.