Cvičení pro zdraví, radost a kondici, cvičení zaměřené na hluboký stabilizační systém

Zbavit se bolesti zad, dokonale protáhnout tělo, povzbudit mysl, posílit imunitní systém a načerpat energii. Vytvarujte a udržujte svoje tělo v kondici, buďte ohební, zlepšete jeho držení a mějte tělo bez bolesti. 

Pilatesova metoda nejen pro rehabilitaci

Pilatesova metoda je jedním z nejúčinnějších fitness programů, spojení klasického, fyzioterapeutického, strečinkového cvičení a prvků jógy, řazené do kategorie body & mind, které zdokonalí a zpevní "choulostivé partie" nejen střední části těla. Rozvíjí stabilitu, zvětšuje fyzickou sílu, flexibilitu a koordinaci. Je vynikající prevencí a podpůrné řešení pro nemoci pohybového aparátu, degenerativních chorob, v léčbě neplodnosti a gynekologických onemocnění posílením svalů pánevního dna.

Vytváří základ pro správné držení těla a jeho nápravu, odstraní bolesti zad. Má pozitivní vliv na psychiku.

Spirální stabilizace páteře  MUDr. Smíška

Aktivní cvičení se speciálním elastickým lanem vhodné jako prevence vzniku ochablého držení těla, skoliózy, svalové balance - posílení ochablých a uvolnění přetížených svalů, degenerace páteře a podpůrné řešení pro poruchy velkých kloubů, proti bolesti páteře bederní, hrudní a krční, akutní výhřez ploténky. Mimořádně účinný program pro regeneraci celého pohybového aparátu.

Cvičení Ludmily Mojžíšové

Sestava jednoduchých cviků, která zlepšuje dynamiku celé páteře, její odblokování včetně kostrče, odstraní bolesti zad. Posílíte svalové skupiny celého trupu, pomáhá nejen ženám s funkční sterilitou a gynekologických onemocnění. Zpevníte bříško, stehna, zadek i prsa 

O vhodnosti cvičení se poraďte s Vaším ošetřujícím lékařem!

UPOZORNĚNÍ: 

Někteří zaměstnavatelé kondiční cvičení svým zaměstnancům proplácejí. V rámci rehabilitačních a pohybových aktivit poskytují svým klientům příspěvky také některé zdravotní pojišťovny.